Ayrıca teknoloji alanında olan ilgim uzun yıllardır devam ediyor ve kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Şuan bilgisayar programcılığı okuyorum ve web tasarımcı olmak emellerim arasında.

İleride hem web tasarımcı hemde fotoğrafçı olarak gezerken mesleğimi yapmak istiyorum. Bu site’de edindiğim deneyimleri sohbet tarzı yazılarımla sizlere aktarmak ve bilgi paylaşmak istiyorum. Burası benim gezgin günlüğüm haline getirmek istediğim kişisel bloğum.(Web sitem)

Fotoğraf

Fotoğraf alanına olan ilgimden dolayı galeri bölümü var ve burada çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum. Burayı güncellemeyi az yapıyorum ama orada yer alan instagram hesabında sürekli paylaşımlarım oluyor. Afyonkarahisar’da isteyene fotoğraf kursu veriyorum. Tek kişiye özel tarz’da verdiğim için çok büyük yarar sağlıyor.
Her ne kadar öğrenci olduğum için fazla gezemiyor ve fotoğraf çekimlerine az çıkıyor olsam’da gezmek ve uzun uzun tek fotoğraf için beklemek sevdiğim aktiviteler arasında.
Son söz olarak Dünyayı anlamak için Tehlikeli şeylere atılın, Duvarların arkasını görmek için daha yakınına sokulun, birbirinize yakınlaşmak için hissedin işte bu hayatın amacıdır.